Uwięzieni w plastiku

DSC_1268

W naszym domu już od dłuższego czasu nie jesteśmy sami. Towarzyszą nam mali ludkowie, zaklęci w plastik. Wiodą zwyczajne życie, jak my. Tylko malutkie. Przeżywają swoje maciupkie smuteczki i tycie radości. Niewielkie przygody, drobne miłości. I choć są tacy tyci, to wcale się nie nudzą.

Hodują krowy…

DSC_1197

…wypasają je i doją.

DSC_1265

Odpoczywają na tarasie, rozmawiając i śmiejąc się.

DSC_1192Korzystają z toalety (nieładnie podglądać!)

DSC_1195Piją piwo na festynach.

DSC_1255

Mają kota.

DSC_1267

To znaczy koty.

DSC_1266

Ulegają wypadkom i udzielają pomocy.

DSC_1260

Przyjmują święcenia i śpiewają w chórze (tu zakonnica vel „zapomnica”, moja ulubienica).

DSC_1199Niestety, czasem schodzą na złą drogę i bywają aresztowani w spektakularny sposób.

DSC_1257Mimo to, szczerze polecam Wam ich na Dzień Dziecka, bez względu na to, co planowaliście kupić.

Playmobil to zabawki niemal bez ograniczeń wiekowych (od momentu, gdy dziecko nie zjada drobiazgów aż do znudzenia), dające mnóstwo frajdy, świetnie doskonalące zdolności społeczne, mowę, precyzję rąk, kreatywność. Pozwalają maluchowi wyrazić emocje, a nam – podpatrzeć dziecięcy świat. Są świetne zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Biednych i bogatych;) Można kupić figurkę z akcesoriami za kilka złotych lub wypasiony zestaw za kilkaset. Są perfekcyjnie wykonane, trwałe, mają mnóstwo wariantów, szczegółów, dodatków. Uwielbiam się nimi bawić. I, jak Lego kocham, spodobają się też Twojemu dziecku!

Podziel się

Polub Elementarz

Hurra chcesz mnie polubić
Hurra chcesz mnie polubić
INSTAGRAM

Chmurka

adaptacja do przedszkola Baleron białoruski z szynkowara; karkówka z szynkowara bank mleka; mleko matczyne; Salma Hayek karmi piersią; karmienie czyjegoś dziecka bezdech bicie dzieci blendowanie cesarskie cięcie; cesarka; znieczulenie podpajęczynówkowe; chłopiec bawi się lalkami; co robić z dzieckiem czworaczki z Bydgoszczy; czworaczki; pomoc dla czworaczków czytanie dziecku; jak zachęcić do czytania domowa mielonka tyrolska; mielonka z szynkowara etykietowanie dziecka; rola ojca w życiu dziecka gotowanie dla bliźniąt gotowanie dla niemowlaka instagram jak skutecznie i bezpoleśnie popełnić samobójstwo; jak się zabić; jak odebrać sobie życie jak wykąpać bliźniaki jak zwiększyć szansę na bliźniaki karmienie bliźniaków; bliźniaki na piersi karmienie piersią trojaczków; karmienie tandemowe; jak karmić trojaczki kolka niemowlęca; sposoby na kolkę; sab simplex; biały szum najtrudniejsze w wychowaniu bliźniąt narodziny niebezpieczne środki czystości; naturalne środki czyszczące odpieluchowanie bliźniąt; nocne odpieluchowanie; nauka korzystania z nocnika pierwsza zupka Polisport Wallaby Evolution prezent dla dwulatka; prezent na 2 urodziny rozszerzanie diety Rummikub; gra rodzinna; fajna planszówka samobadanie piersi; samobadanie jąder; gra wstępna śmierć w nagrzanym samochodzie spanie z dzieckiem; współspanie; dzielenie snu; bliskość w nocy strzykawka talk-show; prawda w mediach; najpopularniejszy talk-show tort usypianie przedszkolaka wagon Step2; dla bliźniąt; wózek dla bliźniaków warzywa na balkonie; kreatywne zabawy ekologiczne Wielkanoc współspanie bliźnięta zabawki do kąpieli; Lilliputz; Wężowa wyspa; Fisher Price; Hot Wheels; Przyjaciele z wanny zapiekanka makaronowa; zapiekanka z cukinią; zapiekanka z łososiem ziemniaczki pieczone po żydowsku; ziemniaki po żydowsku