Tęczowe Czapeczki:)

DSC_0911wm

Będę tu czasem pokazywać Wam rzeczy (książki, kosmetyki, ciuszki, kto wie co jeszcze), które mnie zachwyciły. Niedawno zachwyciły mnie produkty firmy „Tęczowe Czapeczki”.

DSC_0897wm

Taki mamy klimat, że czapeczki potrzebne są niemal na okrągło. Latem parzy, przez resztę roku wieje, pada, mrozi (niepotrzebne skreślić).

DSC_0910wm

Według mojej filozofii, czapki dla dzieci (pomijając letnie) powinny być przede wszystkim odpowiednio ciepłe i wygodne. „Tęczowe” spełniają moje wymagania w stu procentach, a do tego po prostu oczarowały mnie swoim urokiem. Przy młodszych maluchach dochodzi jeszcze jeden wymóg: czapka musi być trudno zdejmowalna, a więc na przykład wiązana.

DSC_0905wm

Podziwiam ludzi, którzy potrafią robić takie cudeńka. Może dlatego, że sama nie mam talentu i cierpliwości…do takich rzeczy. Jako dziecko dostałam zestaw do haftu, raz – dwa przyszyłam sobie wzór do spodni:) Drugi raz zabrałam się za to rzemiosło gdy leżałam na patologii ciąży. Był to dobry pomysł na zabicie nudy i przetrwanie. Nawet sprawiało mi to przyjemność, wyhaftowałam obrazek powitalny dla syna na gotowej kanwie. Zabrałam się za kolejny, ale nagła cesarka pokrzyżowała moje plany i tak to dzieło czeka już ponad 5 lat na ukończenie.

Nowe czapeczki wypróbowaliśmy zaraz po otrzymaniu przesyłki, w terenie. Dobrze się dopasowują i nie gryzą:)

DSC_0882wmDSC_0871wmDSC_0879wm

Opaski czekają na lepszą pogodę i mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli je sprawdzić w akcji. Tymczasem dziewczynki sprawdziły jakość i trwałość wykonania w domu:)

DSC_0899wm

„Tęczowe czapeczki” (o tutaj, tutaj) poza nakryciami głowy w rozmaitych kształtach (kucyki, misie co mają klapnięte łóżko, pieski, potwory wszelkie, helołkitki, postaci z jasnej i ciemnej strony mocy) mają w ofercie m.in. szaliki i rękawiczki. Wszystko śliczne, aż trudno się zdecydować.

DSC_0915wm

 

Podziel się
  • Matka Polki

    Reksio jest cudny 🙂 O opaski Hello Kitty słodkie
    Zapraszam do nas na http://www.nietylkorozowo.blogspot.com

  • http://www.befamily.pl Be Family

    FAntastyczne czapeczki ta z Reksiem cudowna!!!

Polub Elementarz

Hurra chcesz mnie polubić
Hurra chcesz mnie polubić
INSTAGRAM

Chmurka

adaptacja do przedszkola Baleron białoruski z szynkowara; karkówka z szynkowara bank mleka; mleko matczyne; Salma Hayek karmi piersią; karmienie czyjegoś dziecka bezdech bicie dzieci blendowanie chłopiec bawi się lalkami; co robić z dzieckiem czworaczki z Bydgoszczy; czworaczki; pomoc dla czworaczków czytanie dziecku; jak zachęcić do czytania domowa mielonka tyrolska; mielonka z szynkowara etykietowanie dziecka; rola ojca w życiu dziecka gotowanie dla niemowlaka instagram jak skutecznie i bezpoleśnie popełnić samobójstwo; jak się zabić; jak odebrać sobie życie jak wykąpać bliźniaki jak wyrwać mleczaka jak zwiększyć szansę na bliźniaki karmienie bliźniaków; bliźniaki na piersi karmienie piersią trojaczków; karmienie tandemowe; jak karmić trojaczki kolka niemowlęca; sposoby na kolkę; sab simplex; biały szum najtrudniejsze w wychowaniu bliźniąt narodziny niebezpieczne środki czystości; naturalne środki czyszczące odpieluchowanie bliźniąt; nocne odpieluchowanie; nauka korzystania z nocnika pierwsza zupka Polisport Wallaby Evolution rozszerzanie diety Rummikub; gra rodzinna; fajna planszówka Sala Zabaw w Lublinie; wyniki konkursu samobadanie piersi; samobadanie jąder; gra wstępna śmierć w nagrzanym samochodzie spanie z dzieckiem; współspanie; dzielenie snu; bliskość w nocy strzykawka talk-show; prawda w mediach; najpopularniejszy talk-show tort usypianie przedszkolaka wagon Step2; dla bliźniąt; wózek dla bliźniaków warzywa na balkonie; kreatywne zabawy ekologiczne weleda Wielkanoc współspanie bliźnięta zabawki do kąpieli; Lilliputz; Wężowa wyspa; Fisher Price; Hot Wheels; Przyjaciele z wanny zabawne dialogi; dzieci mówią; ziemniaczki pieczone po żydowsku; ziemniaki po żydowsku