Lepszy kurier czy paczkomat?

Dziś postaram się rozwikłać problem, co jest lepsze: kurier czy paczkomat?

Lubicie rozpakowywać niespodzianki? Ja bardzo. Paczka już czeka:) Najpierw coś tam trzeba piknąć telefonem.

DSC_1044Zrobione. Miły głos mówi, że otworzyły się drzwiczki. No i są.

DSC_1045Ha! Jest paczka, jest paczka! Buźki nie pokażę, ale z boku nawet widać, jaka radocha:) Na widok kuriera aż takiej nie ma:)

DSC_1046DSC_1047A może jest coś jeszcze?

DSC_1050Nie ma…ale na pewno?

DSC_1051No, niestety. Ale ważne, że jest przesyłka do rozpakowania!

DSC_1053No już, otwieraj, otwieraj!

DSC_1056MAM OKO na LITERY pp. Mizielińskich (to ci, co narysowali MAPY). Co jeszcze, co jeszcze…

DSC_1058To chciała Mama. Ciekawe, czy nie pożałuje. Na razie wącham książkę. Pachnie jak „Ania z Zielonego Wzgórza”, którą pamiętam z dzieciństwa. A co dla Taty?

DSC_1059Książka o facecie, który przeżył śmiertelnie groźne misje i zginął na strzelnicy. Jest jeszcze coś! Wielka książka! (o rety, naprawdę tego rozmiaru się nie spodziewałam:)

DSC_1060

Recenzje już za chwilkę:) (tutaj!)

Podziel się

Polub Elementarz

Hurra chcesz mnie polubić
Hurra chcesz mnie polubić
INSTAGRAM

Chmurka

babeczki pizzowe; stół szwedzki; przekąska; placek ala pizza bliźnięta na rowerze ciąża mnoga; ciąża bliźniacza cytologia; USG piersi czym zająć dziecko w podróży; podróż z dzieckiem dogoterapia; kynoterapia; terapia autyzmu; pies terapeuta dzieci w kościele; dziecko podczas Mszy; o maluchch Twardowski dziecko boi się dziewczynka bawi się autami; równościowe przedszkole garderoba w małym domu; garderoba w mieszkaniu; szafa z drzwiami przesuwnymi gotowanie dla niemowlaka instagram integracja sensoryczna; zaburzenia SI jak ubrać dziecko; czy wychodzić na dwór jak jest zimno; mon petit bleu; bandanka dla dziecka kąpiel bliźniąt karmienie piersią; bank mleka; mleko matki karmienie w kościele; papież o karmieniu piersią kraina mlekiem i miłością płynąca; fotografie mam karmiących krem na odparzenia książki mojego dzieciństwa; konkurs książkowy Lenka Komecka mielonka dla dziecka muffinki ze szpinakiem; muffinki jajeczne; szpinak jajka naturalna cesarka; łagodna cesarka; naturalny poród bliźniąt niepełnosprawny tata odstawienie od piersi padam na twarz Rbecca Eckler recenzja pamiątki z dzieciństwa pierwsza zupka placek drożdżowy bez wyrabiania; ciasto drożdżowe bez zagniatania Poród bliźniaczy poród; Jeannette Kalyta; Położna; międzynarodowy dzień położnej; profilaktyka samobójstw; by chciało się żyć; przemoc wobec dzieci; dwuletni Marcelek przepis truskawki; koktajl truskawkowy; napój mleczny przepis przygotowanie na przyjście rodzeństwa recenzja; Dziewczyny z Powstania; Powstanie Warszawskie rodzeństwo się bije; zgodne rodzeństwo; rodzeństwo rywalizuje rozszerzanie diety sids tęczowe czapeczki; szydełkowe czapeczki; urodziny Vetulani o sześciolatkach; odroczenie od obowiązku szkolnego; zupka