Lepszy kurier czy paczkomat?

Dziś postaram się rozwikłać problem, co jest lepsze: kurier czy paczkomat?

Lubicie rozpakowywać niespodzianki? Ja bardzo. Paczka już czeka:) Najpierw coś tam trzeba piknąć telefonem.

DSC_1044Zrobione. Miły głos mówi, że otworzyły się drzwiczki. No i są.

DSC_1045Ha! Jest paczka, jest paczka! Buźki nie pokażę, ale z boku nawet widać, jaka radocha:) Na widok kuriera aż takiej nie ma:)

DSC_1046DSC_1047A może jest coś jeszcze?

DSC_1050Nie ma…ale na pewno?

DSC_1051No, niestety. Ale ważne, że jest przesyłka do rozpakowania!

DSC_1053No już, otwieraj, otwieraj!

DSC_1056MAM OKO na LITERY pp. Mizielińskich (to ci, co narysowali MAPY). Co jeszcze, co jeszcze…

DSC_1058To chciała Mama. Ciekawe, czy nie pożałuje. Na razie wącham książkę. Pachnie jak „Ania z Zielonego Wzgórza”, którą pamiętam z dzieciństwa. A co dla Taty?

DSC_1059Książka o facecie, który przeżył śmiertelnie groźne misje i zginął na strzelnicy. Jest jeszcze coś! Wielka książka! (o rety, naprawdę tego rozmiaru się nie spodziewałam:)

DSC_1060

Recenzje już za chwilkę:) (tutaj!)

Podziel się

Polub Elementarz

Hurra chcesz mnie polubić
Hurra chcesz mnie polubić
INSTAGRAM

Chmurka

bliźnięta na rowerze cesarskie cięcie; cesarka; znieczulenie podpajęczynówkowe; czym zająć dziecko w podróży; podróż z dzieckiem dogoterapia; kynoterapia; terapia autyzmu; pies terapeuta dzieci w kościele; dziecko podczas Mszy; o maluchch Twardowski dziecko boi się dziewczynka bawi się autami; równościowe przedszkole gotowanie dla bliźniąt gotowanie dla niemowlaka instagram integracja sensoryczna; zaburzenia SI jak ubrać dziecko; czy wychodzić na dwór jak jest zimno; mon petit bleu; bandanka dla dziecka jak wyrwać mleczaka kąpiel bliźniąt karmienie bliźniaków; bliźniaki na piersi karmienie piersią; bank mleka; mleko matki karmienie w kościele; papież o karmieniu piersią kraina mlekiem i miłością płynąca; fotografie mam karmiących książki mojego dzieciństwa; konkurs książkowy mielonka dla dziecka naturalna cesarka; łagodna cesarka; niebanalny prezent; prezent dla babci; prezent dla dziadka niepełnosprawny tata odstawienie od piersi padam na twarz Rbecca Eckler recenzja pamiątki z dzieciństwa pasztet dla niemowlaka; pasztet dla dziecka; domowa vegeta pierwsza zupka placek drożdżowy bez wyrabiania; ciasto drożdżowe bez zagniatania Poród bliźniaczy prezent dla dwulatka; prezent na 2 urodziny przepis truskawki; koktajl truskawkowy; napój mleczny przepis przygotowanie na przyjście rodzeństwa recenzja; Dziewczyny z Powstania; Powstanie Warszawskie rodzeństwo się bije; zgodne rodzeństwo; rodzeństwo rywalizuje rozszerzanie diety Sala Zabaw w Lublinie; wyniki konkursu sids tęczowe czapeczki; szydełkowe czapeczki; urodziny weleda zabawne dialogi; dzieci mówią; zapiekanka makaronowa; zapiekanka z cukinią; zapiekanka z łososiem zapiekanka z cukinii; obiad z cukinii; cukinia na kanapki zupka