Lepszy kurier czy paczkomat?

Dziś postaram się rozwikłać problem, co jest lepsze: kurier czy paczkomat?

Lubicie rozpakowywać niespodzianki? Ja bardzo. Paczka już czeka:) Najpierw coś tam trzeba piknąć telefonem.

DSC_1044Zrobione. Miły głos mówi, że otworzyły się drzwiczki. No i są.

DSC_1045Ha! Jest paczka, jest paczka! Buźki nie pokażę, ale z boku nawet widać, jaka radocha:) Na widok kuriera aż takiej nie ma:)

DSC_1046DSC_1047A może jest coś jeszcze?

DSC_1050Nie ma…ale na pewno?

DSC_1051No, niestety. Ale ważne, że jest przesyłka do rozpakowania!

DSC_1053No już, otwieraj, otwieraj!

DSC_1056MAM OKO na LITERY pp. Mizielińskich (to ci, co narysowali MAPY). Co jeszcze, co jeszcze…

DSC_1058To chciała Mama. Ciekawe, czy nie pożałuje. Na razie wącham książkę. Pachnie jak „Ania z Zielonego Wzgórza”, którą pamiętam z dzieciństwa. A co dla Taty?

DSC_1059Książka o facecie, który przeżył śmiertelnie groźne misje i zginął na strzelnicy. Jest jeszcze coś! Wielka książka! (o rety, naprawdę tego rozmiaru się nie spodziewałam:)

DSC_1060

Recenzje już za chwilkę:) (tutaj!)

Podziel się

Polub Elementarz

Hurra chcesz mnie polubić
Hurra chcesz mnie polubić
INSTAGRAM

Chmurka

adaptacja do przedszkola Baleron białoruski z szynkowara; karkówka z szynkowara bank mleka; mleko matczyne; Salma Hayek karmi piersią; karmienie czyjegoś dziecka bezdech bicie dzieci blendowanie chłopiec bawi się lalkami; co robić z dzieckiem czworaczki z Bydgoszczy; czworaczki; pomoc dla czworaczków czytanie dziecku; jak zachęcić do czytania domowa mielonka tyrolska; mielonka z szynkowara etykietowanie dziecka; rola ojca w życiu dziecka gotowanie dla niemowlaka instagram jak skutecznie i bezpoleśnie popełnić samobójstwo; jak się zabić; jak odebrać sobie życie jak wykąpać bliźniaki jak wyrwać mleczaka jak zwiększyć szansę na bliźniaki karmienie bliźniaków; bliźniaki na piersi karmienie piersią trojaczków; karmienie tandemowe; jak karmić trojaczki kolka niemowlęca; sposoby na kolkę; sab simplex; biały szum najtrudniejsze w wychowaniu bliźniąt narodziny niebezpieczne środki czystości; naturalne środki czyszczące odpieluchowanie bliźniąt; nocne odpieluchowanie; nauka korzystania z nocnika pierwsza zupka Polisport Wallaby Evolution rozszerzanie diety Rummikub; gra rodzinna; fajna planszówka Sala Zabaw w Lublinie; wyniki konkursu samobadanie piersi; samobadanie jąder; gra wstępna śmierć w nagrzanym samochodzie spanie z dzieckiem; współspanie; dzielenie snu; bliskość w nocy strzykawka talk-show; prawda w mediach; najpopularniejszy talk-show tort usypianie przedszkolaka wagon Step2; dla bliźniąt; wózek dla bliźniaków warzywa na balkonie; kreatywne zabawy ekologiczne weleda Wielkanoc współspanie bliźnięta zabawki do kąpieli; Lilliputz; Wężowa wyspa; Fisher Price; Hot Wheels; Przyjaciele z wanny zabawne dialogi; dzieci mówią; ziemniaczki pieczone po żydowsku; ziemniaki po żydowsku