Witam Cię serdecznie na moim blogu!

Jeżeli jesteś pozytywnie nastawionym do ludzi człowiekiem – zapraszam, rozgość się.

Jestem optymistką, żoną, mamą, psychologiem. Wszystko, co znajduje się w Elementarzu, dotyczy życia z perspektywy mamy. Znajdziesz tu artykuły o pielęgnacji, karmieniu, wychowaniu, odpoczynku. Ponieważ spośród trójki moich dzieci większość to bliźnięta, sporo miejsca poświęcam pomnożonemu szczęściu.

Pisząc artykuł, opieram się na zdobytej dotąd wiedzy oraz doświadczeniu, osobistym i zawodowym (od 10 lat pracuję z dziećmi i ich rodzicami). Wiem, że każda rodzina ma inny charakter i potrzeby, a swoje dziecko najlepiej znają rodzice.  Jeśli szukasz podpowiedzi, skorzystaj z tego, co uznasz za wartościowe i dobre dla Was. Puść mimo oczu to, co Twoim zdaniem zbędne. Proszę, podziel się w komentarzach swoim doświadczeniem i refleksją. Być może będą one dla kogoś ważne i pomocne.

Chętnie podejmę współpracę z uczciwymi firmami, oferującymi dobre produkty. W minionym miesiącu bloga odwiedziło 27351 Czytelników (stan na 1 kwietnia 2016). Jako jeden z nich możesz być pewny, że posty sponsorowane są oznaczone.

 

Aby nie ominęły Cię żadne nowe wpisy, polub moją stronę na facebooku i zapisz się do newslettera

Możesz również pisać do mnie na adres: izabela@elementarzmamy.pl

Izabela

 

Polub Elementarz

Hurra chcesz mnie polubić
Hurra chcesz mnie polubić
INSTAGRAM