A zwycięzcą jest…

DSC_2513

Pewnie niektórzy z Was czekają na ten wpis. To ci, którzy wzięli udział w tym konkursie.

To pierwszy raz (jeśli dobrze pamiętam), kiedy to ja zasiadam w jury;) I powiem Wam, łatwiej jest czekać niż wybierać. Natomiast równie przyjemnie jest wręczać prezenty co je otrzymywać.

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za pomysły. Wszystkie zostaną rozważone, a niektóre być może także wprowadzone w życie!

Już nie przedłużam, ogłaszam:

Podwójne wejściówki do Sali Zabaw Bugi w Lublinie otrzymują:

– Żaneta, której dzieci ucieszyłyby się z kącika z kostiumami do przebierania (Bugi rozważy tą propozycję, a już niedługo rozpoczyna półkolonie teatralne!)

– Emilia, której synowie wymarzyli sobie wielkie stanowisko z klockami Lego (cudowne marzenie i my też takie mamy, na tą chwilę jednak nie do spełnienia;)

Ale to nie koniec! Poza zaplanowanymi nagrodami sponsor postanowił ufundować jeszcze trzy pojedyncze wejściówki do Sali Zabaw Bugi. Otrzymują je:

– Karolina, która zaproponowała wyposażenie sali w statek kosmiczny i miecze świetlne (miłośnicy Star Wars zostaną niepocieszeni ze względów bezpieczeństwa;)

– Karolina, dzięki której wiemy, co to są kręciołki (Bugi weźmie pod uwagę organizację miejsca z pufami i książkami)

– Renata, której córeczka lubi urządzać sobie herbatkę z lalkami (zapraszamy do domków w Bugi wraz z przyjaciółką-laleczką;)

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i proszę o kontakt pod adresem izabela@elementarzmamy.pl (w ciągu 3 dni), abym mogła tą drogą przekazać nagrodę.

Zachęcam do zaproszenia znajomych do polubienia strony Elementarz Mamy oraz Sali Zabaw Bugi na facebooku! Już niedługo na blogu konkurs dla moli książkowych, a na profilu Bugi – zniżki do sali zabaw i na półkolonie teatralne:)

Podziel się

Polub Elementarz

Hurra chcesz mnie polubić
Hurra chcesz mnie polubić
INSTAGRAM

Chmurka

Baby Jogger City Mini Double GT; bliźniaczy jogger bliźniaki na rowerze bliźnięta ciąża mnoga; ciąża bliźniacza domowe bułki; domowe kajzerki; własne pieczywo dziecko płacze w przedszkolu; dziecko nie chce chodzić do przedszkola dzikie dzieci edukacyjna gra mobilna; gra edukacyjna na tablet etui na iPhone; poznanie wielozmysłowe Fill n squeeze; woreczki do kieszonki; jak podać papkę fotelik rowerowy gotowana marchewka gotowanie dla niemowlaka instagram jak oszczędzić na wyprawce; jak tanio wychować dziecko jak uśpić dziecko; dziecko nie chce usypiać karmienie bliźniąt; historie mam karmiących bliźnięta karmienie bliźniąt; karmienie tandemowe kiedy pierwszy tablet; kiedy kupić dziecku smartfona kołderka sensoryczna; kocyk obciążeniowy; terapia si książeczki obrazkowe; lego city; mam oko; Wiosna na ulicy Czereśniowej laktacja Lenka Komecka monitor oddechu naturalny poród bliźniąt papka marchewkowa pieluszkowe zapalenie skóry pierwsza zupka pokój dla matki z dzieckiem; tarasy zamkowe profilaktyka samobójstw; by chciało się żyć; przemoc wobec dzieci; dwuletni Marcelek rozszerzanie diety sala zabaw; konkurs z nagrodami; sala zabaw bugi; bugi lublin; zajęcia na deszczowe dni; gdy dzieci się nudzą silna wola; dieta; pociążowy brzuszek śmierć łóżeczkowa standardy opieki nad ciążą bliźniaczą; badania w ciąży bliźniaczej tęczowy kocyk; hospicjum perinatalne; wada letalna; poronienie telepatia bliźniąt; bliźniacza więź torcik ur tort dla bliźniąt Vetulani o sześciolatkach; odroczenie od obowiązku szkolnego; wystawa Lego Lublin wystawa Lego opinie zdrowe przekąski; co na drugie śniadanie łatwy placek drożdżowy; placek drożdżowy z owocami