Tydzień do Wielkanocy! Ostatnia szansa na…

DSC_0935
…wysłanie kartek!

Samodzielne wykonanie kartek świątecznych jest dziecinnie proste! Potrafi to nawet niemowlę, dosłownie.
Rączka umoczona w farbie wygląda przecież jak…

DSC_0016
…kura! A może to tylko moja wyobraźnia?
Jeśli dodać do tego odciski palców, będą i jajka lub kurczaczki.

DSC_0931
Parę kresek cienkopisem i gotowe.
A tu karteczki naszych miłych sąsiadek (zajączki ze starych śpioszków i kwiatki z filcowego bieżnika). Zabawa była przednia!

DSC_0024DSC_0017
Jeśli chcesz zdążyć z rzeżuchą przed Wielkanocą, dziś już powinniście ją wysiać. Przyjmie się nawet na płatkach kosmetycznych; ważne tylko, żeby były stale wilgotne. U nas rzeżucha rośnie w skorupkach od jajek. Co za misz-masz; Święta z dziećmi to jest coś!

DSC_0028
Udanych rzeżuchowych plonów!

P.S. Przepis na łatwą babkę tutaj, a na pasztet dla najmłodszych – o tu!

Podziel się

Polub Elementarz

Hurra chcesz mnie polubić
Hurra chcesz mnie polubić
INSTAGRAM

Chmurka

adaptacja do przedszkola Baleron białoruski z szynkowara; karkówka z szynkowara bank mleka; mleko matczyne; Salma Hayek karmi piersią; karmienie czyjegoś dziecka bezdech bicie dzieci blendowanie chłopiec bawi się lalkami; co robić z dzieckiem czworaczki z Bydgoszczy; czworaczki; pomoc dla czworaczków czytanie dziecku; jak zachęcić do czytania domowa mielonka tyrolska; mielonka z szynkowara etykietowanie dziecka; rola ojca w życiu dziecka gotowanie dla niemowlaka instagram jak skutecznie i bezpoleśnie popełnić samobójstwo; jak się zabić; jak odebrać sobie życie jak wykąpać bliźniaki jak wyrwać mleczaka jak zwiększyć szansę na bliźniaki karmienie piersią trojaczków; karmienie tandemowe; jak karmić trojaczki kolka niemowlęca; sposoby na kolkę; sab simplex; biały szum najtrudniejsze w wychowaniu bliźniąt narodziny niebanalny prezent; prezent dla babci; prezent dla dziadka niebezpieczne środki czystości; naturalne środki czyszczące odpieluchowanie bliźniąt; nocne odpieluchowanie; nauka korzystania z nocnika pierwsza zupka Polisport Wallaby Evolution rozszerzanie diety Rummikub; gra rodzinna; fajna planszówka Sala Zabaw w Lublinie; wyniki konkursu samobadanie piersi; samobadanie jąder; gra wstępna śmierć w nagrzanym samochodzie spanie z dzieckiem; współspanie; dzielenie snu; bliskość w nocy strzykawka talk-show; prawda w mediach; najpopularniejszy talk-show tort usypianie przedszkolaka wagon Step2; dla bliźniąt; wózek dla bliźniaków warzywa na balkonie; kreatywne zabawy ekologiczne weleda Wielkanoc współspanie bliźnięta zabawki do kąpieli; Lilliputz; Wężowa wyspa; Fisher Price; Hot Wheels; Przyjaciele z wanny zapiekanka z cukinii; obiad z cukinii; cukinia na kanapki ziemniaczki pieczone po żydowsku; ziemniaki po żydowsku